Medarbejdere

Ejendomsadministrationen beskæftiger i øjeblikket 13 medarbejdere.

 

Anette Kirkeskov
Administrerende direktør/Ejendomsadministrator (foreninger)
anette@4b.dk

Christian Parby
Ejendomsadministrator (foreninger)
christian@4b.dk

Maria Gry Jensen
Juridisk sekretær
maria@4b.dk

Clara Gorboi Andersen
Ejendomsadministrator (foreninger)
clara@4b.dk

Pernille Olsen
Ejendomsadministrator AD (foreninger)
pernille@4b.dk

Gert Sørensen
Direktør/Ejendomsadministrator
(udlejningsejendomme & foreninger)
gert@4b.dk

Christina Galler
Regnskabsmedarbejder/Ejendomsadministrator EA
christina@4b.dk

Christina Olsson
Regnskabsmedarbejder
stina@4b.dk

Søren Pedersen
Regnskabsmedarbejder
soeren@4b.dk

Sanne Henrichsen
Regnskabsmedarbejder
sanne@4b.dk

Nicklas Olsson
Administrator trainee
nicklas@4b.dk 

Viceværtafdeling

Allan Moe
Ejendomsinspektør
allan@4b.dk
Tlf. 4045 3292
dagligt 08.00-10.00

 

Dennis Lüneborg
Ejendomsinspektør
dennis@4b.dk

Powered by WordPress. Designed by WooThemes