Medarbejdere

Ejendomsadministrationen beskæftiger i øjeblikket 15 medarbejdere.

Gert Sørensen
Direktør/Ejendomsadministrator
(udlejningsejendomme & foreninger)
gert@4b.dk

Pernille Olsen
Ejendomsadministrator AD (foreninger)
pernille@4b.dk

Clara Gorboi Andersen
Ejendomsadministrator (foreninger)
clara@4b.dk

Maria Gry Jensen
Juridisk sekretær
maria@4b.dk

Trine Ulrich
Regnskabsmedarbejder
trine@4b.dk

Birgitte Woller Rauberg
Ejendomsadministrator (foreninger)
birgitte@4b.dk

Jette Mølholm
Ejendomsadministrator (foreninger)
jette@4b.dk

Tina Juul
Regnskabsmedarbejder
tina@4b.dk

Christian Parby
Ejendomsadministrator (foreninger)
christian@4b.dk

Christina Galler
Regnskabsmedarbejder/Ejendomsadministrator EA
christina@4b.dk

Anders Raun
Regnskabsmedarbejder
anders@4b.dk

Søren Pedersen
Regnskabsmedarbejder
soeren@4b.dk

Katja Hessel
Backoffice
katja@4b.dk

Nicklas Olsson
Ejendomsadministrator
nicklas@4b.dk

Søren Michaelsen
Ejendomsadministrator (foreninger)
smi@4b.dk 

Viceværtafdeling

Allan Moe
Ejendomsinspektør
allan@4b.dk
Tlf. 4045 3292
dagligt 08.00-10.00

Dennis Lüneborg
Ejendomsinspektør
dennis@4b.dk

Powered by WordPress. Designed by WooThemes